Το πανόραμα του Athens Cup 2021:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

 

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Δευτέρα 7/6 (20:00) Villagers FC – Attico Rovers 10-4

Δευτέρα 7/6  (21:00) Flamingos FC – Γυπαετοί Αδαμών 7-2

 

Δευτέρα 14/6 (20:00) Γυπαετοί Αδαμών – Attico Rovers 5-2

Δευτέρα 14/6 (21:00) Villagers FC – Flamingos FC 5-6

 

Δευτέρα 21/6 (20:00)  Attico Rovers – Flamingos FC

Δευτέρα 21/6 (21:00)  Γυπαετοί Αδαμών – Villagers FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Flamingos FC 6 (13-7)
  2. Villagers FC 3 (15-10)
  3. Γυπαετοί Αδαμών 3 (7-9)
  4. Attico Rovers (6-15)

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Δευτέρα 7/6 (22:00) Old School Milan – Jugopiastika 2-6

Δευτέρα 7/6  (23:00) Magufana – Blitz FC 11-1

 

Δευτέρα 14/6 (22:00) Jugopiastika – Magufana 1-4

Δευτέρα 14/6 (23:00) Old School Milan – Blitz FC  4-2

 

Δευτέρα 21/6 (22:00)  Magufana – Old School Milan

Δευτέρα 21/6 (23:00)  Blitz FC – Jugopiastika

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Magufana FC 6 (15-2)
  2. Jugopiastika 3 (7-6)
  3. Old School Milan 3 (6-8)
  4. Blitz FC 0 (3-15)

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 8/6 (21:00) Mounapoli – Kourayo Vallecano 5-5

Τρίτη 8/6  (22:00) Kryoner Madri – J.P. FC 10-9

 

Τρίτη 15/6 (21:00) J.P. FC – Mounapoli 0-3

Τρίτη 15/6 (22:00) Kryoner Madri – Kourayo Vallecano 6-5

 

Τρίτη 22/6 (21:00)  Mounapoli – Kryoner Madri

Τρίτη 22/6 (22:00)  J.P. FC – Kourayo Vallecano

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Kryoner Madri 6 (16-14)
  2. Mounapoly 4 (8-5)
  3. Kourayo Vallecano 1 (10-11)
  4. J.P. FC 0 (9-13)

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 9/6 (21:00) Attica FC – Dejavu 5-4

Τετάρτη 9/6 (22:00) San Pedro – Langaneiros FC 6-4

 

Τετάρτη 16/6 (21:00) Attica FC – Langaneiros FC 6-5

Τετάρτη 16/6 (22:00) Dejavu – San Pedro 9-1

 

Τετάρτη 23/6 (21:00) Langaneiros FC – Dejavu 

Τετάρτη 23/6 (22:00) San Pedro – Attica FC 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Attica FC(11-9)
  2. Dejavu 3 (13-6)
  3. San Pedro 3 (7-13)
  4. Langaneiros FC 0 (9-12)

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’ 

Δευτέρα 28/6 (21:00) Golden Α1 – Golden Β2 (Α)

Δευτέρα 28/6 (22:00) Golden Α2 – Golden Β1 (Β)

Τρίτη  29/6 (21:00) Golden Γ1 – Golden Δ2 (Γ)

Τετάρτη 30/6 (21:00) Golden Γ2 – Golden Δ1 (Δ)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’ 

Δευτέρα 5/7 (22:00) Golden Α – Golden Β

Τετάρτη 7/7 (22:00) Golden Γ – Golden Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ GOLDΕΝ CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’ 

Δευτέρα 12/7 (22:00) Golden AB – Golden ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ SILVER CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

Δευτέρα 5/7 (21:00) Silver Α – Silver Β

Τετάρτη 7/7 (21:00) Silver Γ – Silver Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ SILVER CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

Δευτέρα 12/7 (21:00) Silver ΑΒ – Silver ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ BRONZE CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

Δευτέρα 5/7 (20:00) Bronze Α – Bronze Β

Τρίτη 6/7 (21:00) Bronze Γ – Bronze Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ BRONZE CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Α’

Δευτέρα 12/7 (20:00) Bronze ΑΒ – Bronze ΓΔ


 

ΚΗΦΙΣΙΑ Β’  

 

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Πέμπτη 10/6 (20:00) Αμβρυσσέας – Ταλαιπωριακός FC 11-2

Πέμπτη 10/6 (21:00) Shpartallimi – Power FC 9-6

 

Πέμπτη 17/6 (20:00) Shpartallimi – Ταλαιπωριακός FC 12-5

Πέμπτη 17/6 (21:00) Power FC – Αμβρυσσέας 6-8

 

Πέμπτη 24/6 (20:00) Ταλαιπωριακός FC – Power FC

Πέμπτη 24/6 (21:00) Αμβρυσσέας – Shpartallimi  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Αμβρυσσέας 6 (19-8) 
  2. Shpartallimi 6 (21-11)
  3. Power FC 0 (12-17)
  4. Ταλαιπωριακός FC 0 (7-23)

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Πέμπτη 10/6 (22:00) S.R.B. FC – Old School Magufana 3-2

Πέμπτη 10/6 (23:00) Βαρόνοι FC – Real Betas 5-4

 

Πέμπτη 17/6 (22:00) S.R.B. FC – Βαρόνοι FC 7-6

Πέμπτη 17/6 (23:00) Real Betas – Old School Magufana 4-12

 

Πέμπτη 24/6 (22:00) Old School Magufana – Βαρόνοι FC

Πέμπτη 24/6 (23:00) Real Betas – S.R.B. FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. S.R.B. FC 6 (10-8)
  2. Old School Magufana 3 (14-7)
  3. Βαρόνοι FC 3 (11-11)
  4. Real Beats 0 (8-17)

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 11/6 (20:00) R.B.P. FC – Original FC 3-0

Παρασκευή 11/6 (21:00) Σκλαβενίτης – Legion FC 6-3

 

Παρασκευή 18/6 (20:00) Original FC – Σκλαβενίτης 0-3

Παρασκευή 18/6 (21:00) Legion FC – R.B.P. FC 4-9

 

Παρασκευή 25/6 (20:00) R.B.P. FC – Σκλαβενίτης

Παρασκευή 25/6 (21:00)  Original FC – Legion FC 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. R.B.P. FC 6 (12-4)
  2. Σκλαβενίτης 6 (9-3)
  3. Original FC 0 (0-6) 
  4. Legion FC 0 (7-15)

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 11/6 (22:00) Coca Juniors – Απόλλων Γαλατσίου 6-5

Παρασκευή 11/6 (23:00) Amigos FC – ΠΑΣΟΚ FC 16-1

 

Παρασκευή 18/6 (22:00) ΠΑΣΟΚ FC – Coca Juniors 1-10

Παρασκευή 18/6 (23:00) Amigos FC – Απόλλων Γαλατσίου 11-3

 

Παρασκευή 25/6 (22:00) Απόλλων Γαλατσίου – ΠΑΣΟΚ FC

Παρασκευή 25/6 (23:00)  Amigos FC – Coca Juniors

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Amigos FC 6 (27-4)
  2. Coca Juniors 6 (16-6)
  3. Απόλλων Γαλατσίου 0 (8-17)
  4. ΠΑΣΟΚ FC 0 (2-26)

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’ 

Πέμπτη 1/7 (21:00) Golden Α1 – Golden Β2 (Α)

Πέμπτη 1/7 (22:00) Golden Α2 – Golden Β1 (Β)

Παρασκευή 2/7 (21:00) Golden Γ1 – Golden Δ2 (Γ)

Παρασκευή 2/7 (22:00) Golden Γ2 – Golden Δ1 (Δ)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’ 

Πέμπτη 8/7 (22:00) Golden Α – Golden Β

Παρασκευή 9/7 (22:00) Golden Γ – Golden Δ 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ GOLDΕΝ CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’ 

Πέμπτη 15/7  (22:00) Golden AB – Golden ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ SILVER CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’

Πέμπτη 8/7 (21:00) Silver Α – Silver Β

Παρασκευή 9/7 (21:00) Silver Γ – Silver Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ SILVER CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’

Πέμπτη 15/7  (21:00) Silver ΑΒ – Silver ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ BRONZE CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’

Πέμπτη 8/7 (20:00) Bronze Α – Bronze Β

Παρασκευή 9/7 (20:00) Bronze Γ – Bronze Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ BRONZE CUP ΚΗΦΙΣΙΑ Β’

Πέμπτη 15/7 (20:00)  Bronze ΑΒ – Bronze ΓΔ


  ΓΟΥΔΗ

 

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Πέμπτη 10/6 (20:00) Τρένα FC – Πουροκτώνοι FC 2-1

Πέμπτη 10/6 (21:00) Σπάρτακος FC – Πράκτορες FC 7-1

 

Πέμπτη 17/6 (20:00) Πράκτορες FC – Τρένα FC 0-7

Πέμπτη 17/6 (21:00) Πουροκτώνοι FC – Σπάρτακος FC 3-2

 

Πέμπτη 24/6 (20:00) Πουροκτώνοι FC – Πράκτορες FC  

Πέμπτη 24/6 (21:00) Σπάρτακος FC – Τρένα FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Τρένα FC 6 (9-1)
  2. Πουροκτώνοι FC 3 (4-4)
  3. Σπάρτακος FC 3 (9-4)
  4. Πράκτορες FC 0 (1-14)

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Πέμπτη 10/6 (22:00) Dortmunder FC – Αναγέννηση Καισαριανής 2-2

Πέμπτη 10/6 (23:00) Κωστάκηδες FC – Jackals II 3-4

 

Πέμπτη 17/6 (22:00) Αναγέννηση Καισαριανής – Jackals II 10-5

Πέμπτη 17/6 (23:00) Κωστάκηδες FC – Dortmunder FC 5-2

 

Πέμπτη 24/6 (22:00) Αναγέννηση Καισαριανής – Κωστάκηδες FC

Πέμπτη 24/6 (23:00) Dortmunder FC – Jackals II

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Αναγέννηση Καισαριανής 4 (12-7) 
  2. Jackals II 3 (9-13) 
  3. Κωστάκηδες FC 3 (8-6)
  4. Dortmunder FC 1 (4-7)

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 12/6 (17:00) Pefkalona – Los Abalos 1-2

Σάββατο 12/6 (18:00)  T.M.T. – Φορτωτές FC 3-3

 

Σάββατο 19/6 (17:00) T.M.T. – Los Abalos 8-1

Σάββατο 19/6 (18:00)  Φορτωτές FC – Pefkalona 5-1

 

Σάββατο 26/6 (17:00) Pefkalona – T.M.T.

Σάββατο 26/6 (18:00)  Los Abalos – Φορτωτές FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. T.M.T. 4 (11-4)
  2. Φορτωτές FC 4 (8-4)
  3. Los Abalos 3 (4-11)
  4. Pefkalona 0 (2-7)

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 12/6 (19:00) Τσαμπίκοι FC – Jackals 4-4

Σάββατο 12/6 (20:00)  Αήττητος FC – Atletico FC 7-3

 

Σάββατο 19/6 (19:00)  Jackals – Αήττητος FC 7-1

Σάββατο 19/6 (20:00)  Atletico FC – Τσαμπίκοι FC 5-5

 

Σάββατο 26/6 (19:00) Αήττητος FC – Τσαμπίκοι FC

Σάββατο 26/6 (20:00)  Jackals – Atletico FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Jackals 4 (11-5)
  2. Αήττητος FC 3 (8-10)
  3. Τσαμπίκοι FC 2 (9-9)
  4. Atletico FC 1 (8-12)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP  ΓΟΥΔΗ 

Πέμπτη 1/7  (21:00) Golden Α1 – Golden Β2 (Α)

Πέμπτη 1/7  (22:00) Golden Α2 – Golden Β1 (Β)

Σάββατο 3/7 (19:00) Golden Γ1 – Golden Δ2 (Γ)

Σάββατο 3/7 (20:00) Golden Γ2 – Golden Δ1 (Δ)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΓΟΥΔΗ  

Πέμπτη 8/7 (22:00) Golden Α – Golden Β

Σάββατο 10/7 (20:00) Golden Γ – Golden Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ GOLDΕΝ CUP ΓΟΥΔΗ  

Τετάρτη 14/7 (22:00) Golden AB – Golden ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ SILVER CUP ΓΟΥΔΗ 

Πέμπτη 8/7 (21:00) Silver Α – Silver Β

Σάββατο 10/7 (19:00) Silver Γ – Silver Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ SILVER CUP ΓΟΥΔΗ 

Τετάρτη 14/7 (21:00) Silver AB – Silver ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ BRONZE CUP ΓΟΥΔΗ

Πέμπτη 8/7 (20:00) Bronze Α – Bronze Β

Σάββατο 10/7 (18:00) Bronze Γ – Bronze Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ BRONZE CUP ΓΟΥΔΗ

Τετάρτη 14/7 (20:00) Bronze AB – Bronze ΓΔ


 ΡΕΝΤΗ  

 

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ  

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 8/6 (20:00) San Antonio – Tifosi FC 18-3

Τρίτη 8/6 (21:00) Ekolistas – Αστέρας Αιγάλεω 2-17

 

Τρίτη 15/6 (20:00) Tifosi FC – Αστέρας Αιγάλεω 6-9

Τρίτη 15/6 (21:00) San Antonio – Ekolistas 17-7

 

Τρίτη 22/6 (20:00)  San Antonio – Αστέρας Αιγάλεω

Τρίτη 22/6 (21:00)  Ekolistas – Tifosi FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. San Antonio 6 (35-10)
  2. Αστέρας Αιγάλεω 6 (26-8)
  3. Tifosi FC 0 (9-27)
  4. Ekolistas 0 (9-34)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 8/6 (22:00) Παράλυτοι FC – Oranjie FC 3-3

Τρίτη 8/6  (23:00) Ανίκητος FC – Spartak FC 10-5

 

Τρίτη 15/6 (22:00) Spartak FC – Oranjie FC 10-4

Τρίτη 15/6 (23:00) Παράλυτοι FC – Ανίκητος FC 12-3 

 

Τρίτη 22/6 (22:00)  Spartak FC – Παράλυτοι FC

Τρίτη 22/6 (23:00)  Oranjie FC – Ανίκητος FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Ανίκητος FC 6 (22-8)
  2. Spartak FC 3 (15-14)
  3. Oranjie FC 1 (7-13)
  4. Παράλυτοι FC 1 (6-15)

 

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Πέμπτη 10/6 (21:00) Saints FC – Havana Club 18-1

Πέμπτη 10/6 (22:00) L.G.C. FC – Lions FC 10-3

 

Πέμπτη 17/6 (21:00) L.G.C. FC – Saints FC 5-2

Πέμπτη 17/6 (22:00) Havana Club – Lions FC 0-5

 

Πέμπτη 24/6 (21:00) Havana Club – L.G.C. FC

Πέμπτη 24/6 (22:00) Saints FC – Lions FC

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. L.G.C. FC 6 (15-5)
  2. Saints FC 3 (20-6)
  3. Lions FC 3 (8-10)
  4. Havana Club 0 (1-23)

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 11/6 (21:00) Palteiras FC – Ταυρομάχοι 13-6

Παρασκευή 11/6 (22:00) Teddy Beers – Broncos FC 10-6

 

Παρασκευή 18/6 (21:00) Broncos FC – Palteiras FC 6-7

Παρασκευή 18/6 (22:00) Teddy Beers – Ταυρομάχοι 8-7

 

Παρασκευή 25/6 (21:00) Ταυρομάχοι – Broncos FC

Παρασκευή 25/6 (22:00)  Palteiras FC – Teddy Beers

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. Palteiras FC 6 (20-12)
  2. Teddy Beers  6 (18-13)
  3. Broncos FC 0 (12-17)
  4. Ταυρομάχοι 0 (13-21)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΡΕΝΤΗ 

Τρίτη 29/6 (21:00) Golden Α1 – Golden Β2 (Α)

Τρίτη 29/6 (22:00) Golden Α2 – Golden Β1 (Β)

Πέμπτη 1/7 (21:00) Golden Γ1 – Golden Δ2 (Γ)

Παρασκευή 2/7 (22:00) Golden Γ2 – Golden Δ1 (Δ)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ GOLDΕΝ CUP ΡΕΝΤΗ 

Τρίτη 6/7 (22:00) Golden Α – Golden Β

Παρασκευή 9/7 (22:00) Golden Γ – Golden Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ GOLDΕΝ CUP ΡΕΝΤΗ 

Τρίτη 13/7 (22:00) Golden AB – Golden ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ SILVER CUP ΡΕΝΤΗ

Τρίτη 6/7 (21:00) Silver Α – Silver Β

Πέμπτη 8/7 (21:00) Silver Γ – Silver Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ SILVER CUP ΡΕΝΤΗ

Τρίτη 13/7 (21:00) Silver ΑΒ – Silver ΓΔ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ BRONZE CUP ΡΕΝΤΗ

Τρίτη 6/7 (20:00) Bronze Α – Bronze Β

Παρασκευή 9/7 (21:00) Bronze Γ – Bronze Δ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ BRONZE CUP ΡΕΝΤΗ

Τρίτη 13/7 (20:00) Bronze ΑΒ – Bronze ΓΔ


 

ATHENS CUP GOLDEN “FINAL FOUR”  

ΗΜΙΤΕΛΙΚH ΦΑΣΗ 

Σάββατο 17 /7 (22:00)

Σάββατο 17 /7 (23:00)  

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 

Κυριακή 18/7 (22:00)


 

ATHENS CUP SILVER “FINAL FOUR”  

ΗΜΙΤΕΛΙΚH ΦΑΣΗ

Σάββατο 17 /7 (20:00)

Σάββατο 17 /7 (21:00)  

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 

Κυριακή 18/7 (21:00)


 

ATHENS CUP BRONZE “FINAL FOUR”   

ΗΜΙΤΕΛΙΚH ΦΑΣΗ 

Σάββατο 17 /7 (18:00)

Σάββατο 17 /7 (19:00)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ 

Κυριακή 18/7 (20:00)