ATHENS CUP 6X6: ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ 12 ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ!

Έχουμε μπει πλέον στην τελική ευθεία του Athens Cup 6Χ6, μιας και από την ερχόμενη Δευτέρα (11/7) έως την Κυριακή (17/7) η "καρδιά" του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου θα χτυπάει δυνατά στο "Final Four" της διοργάνωσης ή αλλιώς στην τελική φάση, κατά την οποία ρίχνονται στη μάχη συνολικά 12 μονομάχοι: 4 στην Golden, 4 στην Silver και άλλοι 4 στην Bronze κατηγορία!



Το Gipedaki.gr σας παρουσιάζει το τελικό ρόστερ όλων των διεκδικητών του Αθηναϊκού κυπέλλου, που ουσιαστικά αποτελείται από το έμψυχο δυναμικό το οποίο έχουν δικαίωμα να χρησιμοποιήσουν οι ομάδες κατά την τελική φάση (τελικό περιφέρειας και τελικό Αθήνας) Δείτε παρακάτω:


ATHENS CUP 6Χ6 GOLDEN


MAGUFANA


ΜΟΥΖΑΚΗΣ Μ. (GK)

ΚΑΡΑΜΑΛΙΓΚΑΣ Ν. (GK)

ΛΙΤΣΗΣ Γ.

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΣΤΑΓΑΚΗΣ Μ.

ΚΟΝΤΙΖΑΣ Δ.

ΠΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ

ΚΥΡΤΖΙΑΛΙΔΗΣ Κ.

ΔΩΔΑΣ

ΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΤΣΑΡΚΑΝΙ Τ.



VILLAGERS FC


ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ Σ. (GK)

ΣΤΕΦΑΝΗΣ Δ.

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Γ.

ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑΣ Μ.

ΠΑΝΤΟΣ Λ.

ΚΟΥΤΡΙΑΡΗΣ Κ.

ΜΙΧΑΣ Λ.

ΘΕΟΛΟΓΟΣ Κ.

ΜΑΛΑΪ Κ.

ΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ Δ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Λ.



ZOZZI FC



ΚΟΥΜΠΟΥΛΑΣ Χ. (GK)

ΚΑΛΤΣΑΣ Γ.

ΓΚΕΚΑΪ Κ.

ΒΑΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ Σ.

ΣΦΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ Α.



ΚΩΣΤΑΚΗΔΕΣ FC



ΖΑΓΓΑΝΑΣ Π. (GK)

ΛΕΒΕΝΤΗΣ Δ.

ΝΤΟΥΒΛΗΣ Σ.

ΚΕΦΑΛΑΣ Θ.

ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ Κ.

ΑΣΗΜΑΚΗΣ Π.

ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ Ν.

ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ Γ.

ΔΩΡΗΣ Α.

ΒΑΝΔΩΡΟΣ Ν.



ATHENS CUP 6Χ6 SILVER


OLD SCHOOL MAGUFANA


ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ Κ. (GK)

ΛΙΤΣΗΣ Γ.

ΤΣΑΓΚΑΣ Χ.

ΓΚΑΜΠΕΣΗΣ Τ.

ΝΤΑΛΛΗΣ Χ.

ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ Γ.

ΚΑΠΛΑΝΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ξ.

ΚΑΤΣΑΒΑΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.



ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ


ΡΥΤΣΙΚΑ (GK)

ΒΕΝΕΤΗΣ Γ.

ΒΕΝΕΤΗΣ Π.

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Χ.

ΜΙΝΙΕΡΙ Μ.

ΝΤΑΛΛΑΣ

ΝΑΚΟΣ Β.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΛΕΝΑΣ Χ.

ΓΙΑΝΝΗ



GOATS FC


ΛΙΑΝΟΣ (GK)

ΔΡΑΚΑΣ Β.

ΜΠΑΤΣΟΥΛΙ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΙΧΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΡΑΓΙΑ

ΛΙΟΚΑΦΤΟΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ


BRONCOS FC


ΔΕΡΜΑΤΗΣ Α. (GK)

ΒΑΛΣΑΜΗΣ Χ.

ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.

ΣΩΤΗΡΙΟΥ Κ.

ΣΠΥΡΟΥ

ΤΣΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.

ΤΣΕΡΜΑΚΙΑΝ Τ.

ΚΟΡΕ

ΛΥΚΟΥΔΗΣ Ν.



ATHENS CUP 6Χ6 BRONZE


LANGANEIROS FC


ΑΝΩΜΕΡ Σ. (GK)

ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΤΣΟΡΤΕΚΗΣ Μ.

ΤΡΙΛΑΚΗΣ Ρ.

ΡΙΖΟΣ Λ.

ΛΙΟΝΤΟΣ Θ.

ΜΑΡΤΑΚΟΣ Μ.

ΖΥΜΠΕΡΗΣ Α.

ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ Γ.

ΞΕΝΑΚΗΣ



GYFTISIA


ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ (GK)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ

ΓΟΥΛΑΣ

ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ

ΧΙΩΤΗΣ

ΠΑΛΑΜΑΣ



ΠΑΡΑΛΥΤΟI FC


ΡΩΜΑΝΑΣ Γ. (GK)

ΨΩΜΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.

ΝΤΟΥΑΝΓΚ Η.

ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.

ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΛΕΡΗΣ Τ.

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΜΗΤΣΙΟΥ Α.

ΜΑΝΟΥΣΟΣ Τ.

ΝΕΣΤΟΡΑΣ



AFRICANO FC


ILYES M. A. (GK)

KHALIL M.

JALEL A.

AYMEN B. H.

GHAZY B. H.

FADI M.

MOHAMED D.

BRAHIM M.

HASSAN A.

WAEL D.

FIRAS A.


Δείτε ΕΔΩ το αναλυτικό ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, τις ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ και τα ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ του ATHENS CUP 6X6!