ATHENS CUP 6X6: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Το "ιερό δισκοπότηρο" του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου είναι ΕΔΩ: Παρακάτω μπορείς να δεις το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των αγώνων:





ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΚΗΦΙΣΙΑ)


Α' ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ


Α' Όμιλος


(23/5)

20:00 Shpartallimi - Deportivo L' Atenes 0-3

21:00 Σπάρτακος FC - Langaneiros 3-4


(30/5)

20:00 Langaneiros - Shpartallimi 4-11

21:00 Deportivo L' Atenes - Σπάρτακος FC 9-2


(13/6)

20:00 Langaneiros - Deportivo L' Atenes 7-9

21:00 Shpartallimi - Σπάρτακος FC 0-3


Βαθμολογία

Deportivo L' Atenes 9 (21-9)

Shpartallimi 3 (11-10)

Σπάρτακος FC 3 (8-13)

Langaneiros FC 3 (8-14)



Β' Όμιλος


(23/5)

22:00 Old School Magufana - Kavallarides FC 4-6

23:00 Magufana - Pefkalona 11-0


(30/5)

22:00 Pefkalona - Old School Magufana 5-12

23:00 Magufana - Kavallarides FC 7-7


(13/6)

22:00 Old School Magufana - Magufana 6-8

23:00 Kavallarides FC - Pefkalona 7-5


Βαθμολογία

Magufana 7 (26-13)

Kavallarides FC 7 (20-16)

Old School Magufana 3 (22-19)

Pefkalona FC 0 (10-30)



Γ' Όμιλος


(24/5)

21:00 San Pedro - Spiti Shop 12-3

22:00 Kourayo Vallecano 2017 - Kourayo Vallecano 16-4


(31/5)

21:00 San Pedro - Kourayo Vallecano 2017 4-13

22:00 Spiti Shop - Kourayo Vallecano 6-8


(14/6)

21:00 Kourayo Vallecano - San Pedro 6-5

22:00 Kourayo Vallecano 2017 - Spiti Shop 12-9


Βαθμολογία

Kourayo Vallecano 2017 9 (41-17)

Kourayo Vallecano 6 (18-27)

San Pedro 3 (21-22)

Spiti Shop 0 (18-32)




Δ' Όμιλος


(25/5)

21:00 Hellbanianz FC - Σκλαβενίτης 15-3

22:00 Αστέρας Γαλατσίου - Blitz FC 3-7


(1/6)

21:00 Αστέρας Γαλατσίου - Hellbanianz FC 3-15

22:00 Blitz FC - Σκλαβενίτης 7-3


(15/6)

21:00 Hellbanianz FC - Blitz FC 7-3

22:00 Σκλαβενίτης - Αστέρας Γαλατσίου 2-3


Βαθμολογία

Hellbanianz FC 9 (37-9)

Blitz FC 6 (17-13)

Αστέρας Γαλατσίου 3 (9-24)

Σκλαβενίτης 0 (8-25)





Ε' Όμιλος


(26/5)

20:00 Barons FC - Atletico FC 8-8

21:00 Orangers FC - Πράκτορες FC 11-5


(2/6)

20:00 Barons FC - Πράκτορες FC 9-3

21:00 Atletico FC - Orangers FC 3-6


(16/6)

20:00 Orangers FC- Barons FC 3-7

21:00 Atletico FC - Πράκτορες FC 5-4


Βαθμολογία

Barons FC 7 (24-14)

Orangers FC 6 (20-15)

Atletico FC 4 (16-18)

Πράκτορες FC 0 (12-25)



ΣΤ' Όμιλος


(26/5)

22:00 Villagers FC - Αστραπές Γαλατσίου 8-4

23:00 Old School Milan - Atletico Young Boys 13-3


(2/6)

22:00 Villagers FC - Atletico Young Boys 14-2

23:00 Αστραπές Γαλατσίου - Old School Milan 1-17


(16/6)

22:00 Atletico Young Boys - Αστραπές Γαλατσίου 8-12

23:00 Old School Milan - Villagers FC 10-4


Βαθμολογία

Old School Milan 9 (40-8)

Villagers FC 6 (26-16)

Αστραπές Γαλατσίου 3 (17-33)

Atletico Young Boys 0 (13-39)



Ζ' Όμιλος


(27/5)

20:15 DareDevils - Bekatsa FC 3-3

21:15 Young Boys - Flickerz FC 2-9


(3/6)

20:15 Flickerz FC - DareDevils 5-2

21:15 Young Boys - Bekatsa FC 8-6


(17/6)

20:15 Bekatsa FC - Flickerz FC 10-12

21:15 DareDevils - Young Boys 5-4


Βαθμολογία

Flickerz FC 9 (26-14)

DareDevils 4 (10-12)

Young Boys 3 (14-20)

Bekatsa FC 1 (19-23)



Η' Όμιλος


(27/5)

22:15 Γυπαετοί Αδαμών - Deportivo Palencia 2-6

23:15 Coca Juniors - Giftisia 8-9


(3/6)

22:15 Deportivo Palencia - Giftisia 5-2

23:15 Γυπαετοί Αδαμών - Coca Juniors 2-5


(17/6)

22:15 Giftisia - Γυπαετοί Αδαμών 4-9

23:15 Coca Juniors - Deportivo Palencia 7-5


Βαθμολογία

Coca Juniors 6 (20-16)

Deportivo Palencia 6 (16-11)

Γυπαετοί Αδαμών 3 (13-15)

Giftisia 3 (15-22)




Β' ΦΑΣΗ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ


GOLDEN CUP "16"


(22/6)

22:00 Deportivo L' Atenes - Kavallarides FC 5-11


(20/6)

22:00 Magufana - Shpartallimi 3-0


(21/6)

21:00 Kourayo Vallecano 2017 - Blitz FC 8-2


(22/6)

21:00 Hellbanianz FC - Kourayo Vallecano 15-4


(23/6)

21:00 Barons FC - Villagers FC 3-4

22:00 Old School Milan - Orangers FC 9-4


(24/6)

21:00 Flickerz FC - Deportivo Palencia 5-4

22:00 Coca Juniors - DareDevils 5-7



GOLDEN CUP "8"


(27/6)

23:00 Kavallarides FC - Magufana 5-8


(29/6)

22:00 Kourayo Vallecanο 2017 - Hellbanianz FC 6-2


(30/6)

23:00 Villagers FC - Old School Milan 4-2


(1/7)

23:00 Flickerz FC - DareDevils 8-3



SILVER CUP "8"


(27/6)

22:00 Σπάρτακος FC - Old School Magufana 3-6


(28/6)

21:00 San Pedro - Αστέρας Γαλατσίου 7-8 (7-7 κ.α.)


(30/6)

22:00 Atletico FC - Αστραπές Γαλατσίου 6-9


(1/7)

22:00 Young Boys - Γυπαετοί Αδαμών 0-6



BRONZE CUP "8"


(27/6)

21:00 Langaneiros FC - Pefkalona 10-4


(29/6)

21:00 Spiti Shop - Σκλαβενίτης 5-4 (4-4 κ.α.)


(30/6)

21:00 Πράκτορες FC - Atletico Young Boys 10-8


(1/7)

21:00 Bekatsa FC - Giftisia 0-3



GOLDEN CUP "4"


(6/7)

23:00 Magufana - Kourayo Vallecano 2017


(7/7)

22:00 Villagers FC - Flickerz FC



SILVER CUP "4"

(6/7)

22:00 Old School Magufana - Αστέρας Γαλατσίου


(7/7)

23:00 Αστραπές Γαλατσίου - Γυπαετοί Αδαμών



BRONZE CUP "4"


(6/7)

21:00 Langaneiros FC - Spiti Shop


(7/7)

21:00 Πράκτορες FC - Giftisia



GOLDEN CUP FINAL (ΚΗΦΙΣΙΑ)


(14/7)

23:00 Τελικός



SILVER CUP FINAL (ΚΗΦΙΣΙΑ)

(14/7)

22:00 Τελικός



BRONZE CUP FINAL (ΚΗΦΙΣΙΑ)


(14/7)

21:00 Τελικός



ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)



Α' ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ


Α' Όμιλος


(23/5)

20:00 Jackals - Goats FC 7-5

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής - Brodios FC 6-2


(30/5)

20:00 Brodios FC - Jackals 2-6

20:00 Αναγέννηση Καισαριανής - Goats FC 3-3


(13/6)

20:00 Goats FC - Brodios FC 7-1

20:00 Jackals - Αναγέννηση Καισαριανής 6-6


Βαθμολογία

Jackals 7 (19-13)

Αναγέννηση Καισαριανής 5 (15-11)

Goats FC 4 (15-11)

Brodios FC 0 (5-19)


Β' Όμιλος


(23/5)

21:00 Joli - Oranjie FC 14-1

21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας - Loca Estrada 2-5


(30/5)

21:00 Loca Estrada - Joli 3-1

21:00 Δόξα Κολοπετινίτσας - Oranjie FC 3-3


(13/6)

21:00 Oranjie FC - Loca Estrada 3-3

21:00 Joli - Δόξα Κολοπετινίτσας 1-1



Βαθμολογία

Loca Estrada 7 (11-4)

Joli 4 (16-5)

Δόξα Κολοπετινίτσας 2 (6-9)

Oranjie FC 2 (7-20)



Γ' Όμιλος


(23/5)

22:00 San Antonio - Ανίκητος FC 12-3

23:00 Cathrage Eagles - Παράλυτοι FC 8-3


(30/5)

22:00 Ανίκητος FC - Παράλυτοι FC 7-3

23:00 Cathrage Egles - San Antonio 7-11


(13/6)

22:00 Παράλυτοι FC - San Antonio 6-6

23:00 Ανίκητος FC - Cathrage Eagles 2-4



Βαθμολογία

San Antonio 7 (29-16)

Cathrage Eagles 6 (19-16)

Ανίκητος FC 3 (12-19)

Παράλυτοι FC 1 (12-21)




Δ' Όμιλος


(23/5)

22:00 Peiraias FC - Dynamo Peristeriou 7-1

23:00 Zozzi FC - Ταλέντα 10-2


(30/5)

22:00 Zozzi FC - Peiraias FC 7-3

23:00 Ταλέντα - Dynamo Περιστερίου 7-1


(13/6)

22:00 Dynamo Peristeriou - Zozzi FC 1-11

23:00 Ταλέντα - Peiraias FC 9-7


Βαθμολογία

Zozzi FC 9 (28-6)

Ταλέντα 6 (18-18)

Peiraias FC 3 (17-17)

Dynamo Peristeriou 0 (3-25)




Ε' Όμιλος


(27/5)

20:00 Old Fellows - El Malliakas 1-9

20:00 Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης - Νεό Ικόνιο 1-12


(3/6)

20:00 Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης - Old Fellows 3-1

20:00 El Malliakas - Νέο Ικόνιο 0-1


(17/6)

20:00 Νέο Ικόνιο - Old Fellows 6-2

20:00 El Malliakas - Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης 8-1


Βαθμολογία

Νέο Ικόνιο 9 (19-3)

El Malliakas 6 (17-3)

Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης 3 (5-21)

Old Fellows 0 (4-18)



ΣΤ' Όμιλος


(27/5)

21:00 International Eagles - Vatos Locos 1-3

21:00 Roma FC - Broncos FC 9-6


(3/6)

21:00 Vatos Locos - Roma FC 1-1

21:00 International Eagles - Broncos FC 3-7


(17/6)

21:00 Broncos FC - Vatos Locos 1-2

21:00 Roma FC - International Eagles 8-2



Βαθμολογία

Roma FC 7 (18-9)

Vatos Locos 7 (6-3)

Broncos FC 3 (14-14)

International Eagles 0 (6-18)




Ζ' Όμιλος


(27/5)

23:00 Ρουμπίν Ταρζάν - Poulmaneiros FC 6-2

23:00 Κωστάκηδες FC - Tifosi FC 8-4


(3/6)

22:00 Tifosi FC - Ρουμπίν Ταρζάν 3-10

23:00 Poulmaneiros FC - Kωστάκηδες FC 6-17


(17/6)

22:00 Tifosi FC - Poulmaneiros FC 7-2

23:00 Κωστάκηδες FC - Ρουμπίν Ταρζάν 9-3


Βαθμολογία

Κωστάκηδες FC 9 (34-13)

Ρουμπίν Ταρζάν 6 (19-14)

Tifosi FC 3 (14-20)

Poulmaneiros FC 0 (10-30)



Η' Όμιλος


(27/5)

22:00 Palteiras FC - Cοvidham FC 0-3

22:00 Aλάνα FC - Africano FC 6-0


(3/6)

22:00 Αλάνα FC - Palteiras FC 9-2

23:00 Covidham FC - Africano FC 7-0


(17/6)

22:00 Palteiras FC - Africano FC 3-0

23:00 Covidham FC - Αλάνα FC 1-6


Βαθμολογία

Aλάνα FC 9 (21-3)

Cοvidham FC 6 (11-6)

Palteiras FC 3 (5-12)

Africano FC 0 (0-16)



Β' ΦΑΣΗ ΝΟΚ-ΑΟΥΤ


GOLDEN CUP "16"


(20/6)

21:00 Jackals - Joli 3-1

21:00 Loca Estrada - Αναγέννηση Καισαριανής 2-3 (2-2 κ.α.)

22:00 San Antonio - Ταλέντα 5-1

22:00 Zozzi FC - Cathrage Eagles 11-0


(24/6)

21:00 Νέο Ικόνιο - Vatos Locos 11-3

21:00 Roma FC - El Malliakas 2-0


(29/6)

22:00 Κωστάκηδες FC - Covidham FC 4-1


(24/6)

22:00 Αλάνα FC - Ρουμπίν Ταρζάν 10-7



GOLDEN CUP "8"


(27/6)

20:00 Jackals - Αναγέννηση Καισαριανής 9-6 (Φ1)

23:00 San Antonio - Zozzi FC 1-2 (Φ2)


(1/7)

23:00 Νέο Ικόνιο - Roma FC 4-6

23:00 Κωστάκηδες FC - Αλάνα FC 4-1



SILVER CUP "8"


(27/6)

21:00 Goats FC - Δόξα Κολοπετινίτσας 5-3 (Ν1)

22:00 Ανίκητος FC - Peiraias FC 4-9 (Ν2)


(1/7)

22:00 Μαχητής Αγ. Θεοδώρων Κύμης - Broncos FC 2-10

22:00 Tifosi FC - Palteiras FC 6-3



BRONZE CUP "8"


(27/6)

21:00 Brodios FC - Oranjie FC 10-1 (Ν1)

22:30 Παράλυτοι FC - Dynamo Περιστερίου 10-3 (Ν2)


(1/7)

21:00 Old Fellows - International Eagles 2-5

21:00 Poulmaneiros FC - Africano FC 4-10



GOLDEN CUP "4"


(4/7)

23:00 Jackals - Zozzi FC 0-3

23:00 Roma FC - Κωστάκηδες FC 2-8



SILVER CUP "4"

(4/7)

21:00 Goats FC - Peiraias FC 5-4 (4-4 κ.α.)

22:00 Broncos FC - Tifosi FC 7-4



BRONZE CUP "4"


(4/7)

21:00 Brodios FC - Παράλυτοι FC 1-3

22:00 International Eagles - Africano FC 2-2 (1-2 πεν.)



GOLDEN CUP FINAL (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)


(15/7)

23:00 Zozzi FC - Κωστάκηδες FC



SILVER CUP FINAL (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

(15/7)

22:00 Goats FC - Broncos FC



BRONZE CUP FINAL (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)


(15/7)

21:00 Παράλυτοι FC - Africano FC




ATHENS CUP FINAL ATHENS


(17/7)


20:00 Bronze Cup

21:00 Silver Cup

22:00 Golden Cup