ATHENS CUP 8Χ8: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Το "ιερό δισκοπότηρο" του Ελληνικού Μίνι-Ποδοσφαίρου είναι ΕΔΩ και θα διεξαχθεί στον "Eleonas Football : Παρακάτω μπορείς να δεις το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των αγώνων:




Α' ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ



Α' Όμιλος


(24/5)


21:00 Saints FC - Deja Vu 2-4


21:00 Ο.Π.Φ. - Αστέρας Αιγάλεω 3-6



(31/5)


21:00 Αστέρας Αιγάλεω - Saints FC 3-3


21:00 Deja Vu - Ο.Π.Φ. 3-4



(14/6)


21:00 Ο.Π.Φ. - Saints FC 6-3


21:00 Deja Vu - Αστέρας Αιγάλεω 5-10



Βαθμολογία


Αστέρας Αιγάλεω 7 (19-11)

Ο.Π.Φ. 6 (13-12)

Deja Vu 3 (12-16)

Saints FC 1 (8-13)




Β' Όμιλος



(24/5)


21:00 Magufana - Εθνικός FC 8-3


22:00 La Vecchia Signora - Dynamo Peristeriou 6-5



(31/5)


21:00 Εθνικός FC - La Vecchia Singora 5-5


22:00 Dynamo Peristeriou - Magufana 2-9



(14/6)


21:00 Εθνικός FC - Dynamo Peristeriou 6-4


22:00 Magufana - La Vecchia Signora 9-3


Βαθμολογία


Magufana 9 (26-8)

Εθνικός FC 4 (14-17)

La Vecchia Signora 4 (14-19)

Dynamo Peristeriou 0 (11-21)





Γ' Όμιλος



(24/5)


22:00 Άτταλος FC - Tifosi FC 9-9


23:00 Broncos FC - Africano FC 3-0



(31/5)


22:00 Tifosi FC - Africano FC 3-3


23:00 Broncos FC - Άτταλος FC 5-7


(14/6)


22:00 Broncos FC - Tifosi FC 6-3


23:00 Africano FC - Άτταλος FC 1-6


Βαθμολογία


Άτταλος FC 7 (22-15)

Broncos FC 6 (14-10)

Tifosi FC 2 (15-18)

Africano FC 1 (4-12)










Δ' Όμιλος



(24/5)


22:00 Κοπενχάλι - T.M.T. 4-7


23:00 Απόλλων Γαλατσίου - El Malliakas 1-3



(31/5)


22:00 Κοπενχάλι - Απόλλων Γαλατσίου 5-6


23:00 El Malliakas - T.M.T. 5-0



(14/6)


22:00 Τ.Μ.Τ. - Απόλλων Γαλατσίου 9-3


23:00 El Malliakas - Κοπενχάλι 3-0


Βαθμολογία


El Malliakas 9 (11-1)

T.M.T. 6 (16-12)

Απόλλων Γαλατσίου 3 (10-17)

Κοπενχάλι 0 (9-16)









GOLDEN CUP "8"


(21/6)


22:00 Αστέρας Αιγάλεω - Εθνικός FC 6-6


22:00 Magufana - Ο.Π.Φ. 8-2


22:00 Άτταλος FC - Τ.Μ.Τ. 9-4


23:00 El Malliakas - Broncos FC 5-0



Επαναληπτικός (28/6)


22:00 Εθνικός FC * - Αστέρας Αιγάλεω 5-4


22:00 Ο.Π.Φ. - Magufana * 8-5


22:00 T.M.T. - Άτταλος FC * 5-12


22:00 Broncos FC - El Malliakas * 2-8


SILVER CUP "8"


(21/6)


21:00 Deja Vu - Dynamo Περιστερίου 6-7


21:00 La Vecchia Signora - Saints FC 2-3


21:00 Απόλλων Γαλατσίου - Africano FC 8-1


23:00 Tifosi FC - Κοπενχάλι 3-0



Επαναληπτικός (28/6)


21:00 Dynamo Περιστερίου - Deja Vu * 4-6


21:00 Saints FC * - La Vecchia Signora 4-3 (1-2 κ.α.)


21:00 Africano FC - Απόλλων Γαλατσίου * 4-7


23:00 Κοπενχάλι - Tifosi FC * 0-3


GOLDEN CUP "4"


(5/7)


22:00 Εθνικός FC - Magufana


22:00 Άτταλος FC - El Malliakas



Επαναληπτικός (12/7)


22:00 Magufana - Εθνικός FC


22:00 El Malliakas - Άτταλος FC



SILVER CUP "4"


(5/7)


21:00 Deja Vu - Saints FC


21:00 Απόλλων Γαλατσίου - Tifosi FC



Επαναληπτικός (12/7)


21:00 Saints FC - Deja Vu


21:00 Tifosi FC - Απόλλων Γαλατσίου



GOLDEN CUP FINAL


(19/7)


22:00 Τελικός


SILVER CUP FINAL


(19/7)


21:00 Τελικός