ATHENS LEAGUE: ΕΤΣΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ PLAY OFF ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 1ου ΓΥΡΟΥ!

Ο 1ος γύρος της φάσης των κατηγοριών (Golden, Silver & Bronze League) του Athens League ανά περιφέρεια, ολοκληρώθηκε την Παρασκευή 4 Μαρτίου και σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής δεδομένα η κατάσταση διαμορφώνεται ως εξής, αναφορικά με τα "ζευγαρώματα" των Play Off...



Παρόλο που εδώ και μερικές ώρες ολοκληρώθηκε ο 1ος γύρος της Β' φάσης της διοργάνωσης, απομένει ακόμα ένας ολόκληρος γύρος αγωνιστικών, από των οποίο και θα διαμορφωθούν τα οριστικά ζευγάρια των Play Off. Ωστόσο εάν ο γύρος προέβλεπε μονή αγωνιστική (και όχι διπλή) με τον κάθε αντίπαλο, τότε πως θα διαμορφωνόταν σήμερα η κατάσταση της νόκ άουτ φάσης;


ATHENS LEAGUE 6X6


ΚΗΦΙΣΙΑ Α'


Golden League

Flamingos FC - S.R.B. FC (Α' Ημιτελικός)

Magufana - Shpartallimi (Β' Ημιτελικός)


Silver League

Villagers FC - Attica FC (Α' Ημιτελικός)

Pefkalona - Old School Milan (Β' Ημιτελικός)


ΚΗΦΙΣΙΑ Β'


Golden League

Blender Βρέμης - Coca Juniors North (Α' Ημιτελικός)

Coca Juniors - Orangers FC (Β' Ημιτελικός)


Silver League

Magufana Old School - Red Demons (Α' Ημιτελικός)

Γυπαετοί Αδαμών - Atletico FC Αμπελοκήπων (Β' Ημιτελικός)


Bronze League

Langaneiros FC - Σκλαβενίτης (Α' Ημιτελικός)

Blitz FC - Γυπαετοί Αδαμών Β' (Β' Ημιτελικός)


ΠΕΙΡΑΙΑΣ


Golden League

San Antonio Ανίκητος FC Σ (Α' Ημιτελικός)

Δυναμό Ταύρου - Κωστάκηδες FC (Β' Ημιτελικός)


Silver League

Coca Juniors B' - Lions FC (Α' Ημιτελικός)

Ρουμπίν Ταρζάν - Tifosi FC (Β' Ημιτελικός)


Bronze League

Αγιά Cοφιά - Παράλυτοι FC (Α' Προημιτελικός)

Palteiras FC - Oranjie FC (Β' Προημιτελικός)

Livercool - L.G.C. FC (Γ' Προημιτελικός)

Broncos FC - Old Fellows (Δ' Προημιτελικός)


ΓΟΥΔΗ


Golden League

Φορτωτές FC - 68th Boys (Α' Ημιτελικός)

Jackals - Αναγέννηση Καισαριανής (Β' Ημιτελικός)


Silver League

Jolie - Jackals II (Α' Ημιτελικός)

Legion FC - Τσαμπίκοι FC (Β' Ημιτελικός)





ATHENS LEAGUE 8Χ8


ΜΕΝΙΔΙ


Golden League

Magufana - Veterans FC (Α' Ημιτελικός)

T.M.T. - Απόλλων Πόντου (Β' Ημιτελικός)


Silver League

Απόλλων Γαλατσίου - Batista Boys (Α' Ημιτελικός)

A.D.M. - Young Boys (Β' Ημιτελικός)



ΡΕΝΤΗ


Golden League

Flamingos FC - Ρουμπίν Ταρζάν (Α' Ημιτελικός)

Αγια Cοφιά - Δύναμη Κορυδαλλού (Β' Ημιτελικός)


Silver League

Εθνικός FC - Hacienda FC (Α' Ημιτελικός)

Deja Vu - Tifosi FC (Β' Ημιτελικός)


Bronze League

Λούκυ Λουκ - Saints FC (Α' Ημιτελικός)

Αστέρας Αιγάλεω - Δραπέτες FC (Β' Ημιτελικός)



Σε αυτό το σημείο θα πρέπει να επισημανθεί πως υπάρχουν και μερικά εξ αναβολής παιχνίδια: Συνεπώς σε κάποιους ομίλους θα μπορούσαν να υπάρχουν κάποιες μικρό-διαφοροποιήσεις αναφορικά με τα ζευγαρώματα, ενώ τέλος, υπενθυμίζεται πως όλοι οι νοκ-άουτ αγώνες είναι μονοί.