ATHENS LEAGUE: ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OFF

Μπήκαμε στην τελική ευθεία του Athens League, την επονομαζόμενη και ως στροφή των... Play Off! Εκεί όπου πλέον όλοι οι αγώνες είναι νοκ-άουτ και οι κόποι μιας ολόκληρης σεζόν διακυβεύονται μέσα σε 2 εβδομάδες!



Πιο συγκεκριμένα, από τις 2 έως τις 17 Μαϊου, διεξάγονται οι ημιτελικοί & τελικοί των περιφερειών, καθώς επίσης και το Final Four μαζί με τους μεγάλους τελικούς της ολόκληρης της Αττικής!


Παρακάτω παρουσιάζεται το αναλυτικό ημερήσιο πρόγραμμα της φάσης των Play Off όσο και εκείνο του Final Four (Athens League 6X6), αλλά και του μεγάλου τελικού (Athens League 8X8).


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ


Δευτέρα 2 Μάϊου


Golden League Πειραιάς

23:00 San Antonio - Cathrage Eagles (Α1)

23:00 Κωστάκηδες FC - International Eagles (Α2)


Silver League Πειραιάς

22:00 Coca Juniors B' - Tifosi FC (Β1)

21:00 Ρουμπίν Ταρζάν - Lions FC (Β2)


Bronze League Πειραιάς

21:00 Αγιά Coφιά - L.G.C. FC (Γ1)

22:00 Palteiras FC - Old Fellows (Γ2)



Τρίτη 3 Μάϊου


Golden League Ρέντη 8Χ8

23:00 Flamingos FC - Πελοπίδας (Α1)

22:00 Αγιά Coφιά - Δύναμη Κορυδαλλού (Α2)


Silver League Ρέντη 8Χ8

21:00 Deja Vu - Εθνικός FC (Β1)

22:00 Tifosi FC - Hacienda FC (Β2)


Bronze League Ρέντη 8Χ8

20:00 Αστέρας Αιγάλεω - Δραπέτες FC FC (Γ1)

21:00 Λούκυ Λουκ - Saints FC (Γ2)


Golden League Μενίδι 8Χ8 *

19:00 Magufana - ΑΕΚ Μπαμπάδες (Α1)

23:00 T.M.T. - Veterans FC (Α2)


Silver League Μενίδι 8Χ8

21:00 Απόλλων Γαλατσίου - Batista Boys (Β1)

22:00 A.D.M. - Young Boys (Β2)


* Οι αγώνες τις Golden League Μενίδι 8Χ8 θα διεξαχθούν στον Eleonas Football Club του Ρέντη.



Τετάρτη 4 Μάϊου


Golden League Κηφισιά Α'

23:00 Flamingos FC - Φυτίλια FC (Α1)

21:00 Magufana - Shpartallimi (Α2)


Silver League Κηφισιά Α'

20:00 Villagers FC - Pefkalona (Β1)

22:00 Attica FC - Old School Milan (Β2)



Πέμπτη 5 Μάϊου


Golden League Γουδί

22:00 Αναγέννηση Καισαριανής - 68th Boys (Α1)

23:00 Φορτωτές FC - Jackals (Α2)


Silver League Γουδί

20:00 Joli - Jackals II (Β1)

21:00 Legion FC - Τσαμπίκοι FC (Β2)


Bronze League Κηφισιά Β'

21:00 Blitz FC - Langaneiros FC (Γ1)

22:00 Γυπαετοί Αδαμών Β' - Σκαβενίτης (Γ2)



Παρασκευή 6 Μάϊου


Golden League Κηφισιά Β'

23:00 Coca Juniors - Απόλλων Γαλατσίου (Α1)

22:00 Blender Βρέμης - Orangers FC (Α2)


Silver League Κηφισιά Β'

21:00 Old School Magufana - Red Demons (Β1)

20:00 Γυπαετοί Αδαμών - Atletico FC (Β2)




ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ



Δευτέρα 9 Μάϊου


Golden League Πειραιάς

23:00 Νικητής Α1 - Νικητής Α2


Silver League Πειραιάς

22:00 Νικητής Β1 - Νικητής Β2


Bronze League Πειραιάς

21:00 Νικητής Γ1 - Νικητής Γ2



Τρίτη 10 Μάϊου


Golden League Ρέντη

23:00 Νικητής Α1 - Νικητής Α2


Silver League Ρέντη

21:00 Νικητής Β1 - Νικητής Β2


Golden League Μενιδι *

22:00 Νικητής Α1 - Νικητής Α2


Silver League Μενίδι *

21:00 Νικητής Β1 - Νικητής Β2


* Οι αγώνες της Golden & Silver League Μενίδι 8Χ8 θα διεξαχθούν στον "Eleonas Football Club" του Ρέντη.



Τετάρτη 11 Μάϊου


Golden League Γουδί

23:00 Νικητής Α1 - Νικητής Α2


Silver League Γουδί

21:00 Νικητής Β1 - Νικητής Β2


Silver League Κηφισιά Α'

22:00 Νικητής Β1 - Νικητής Β2


* Οι αγώνας της Silver League Κηφισιά Α' θα διεξαχθεί στο "SEF Soccer Club" του Πειραιά.



Πέμπτη 12 Μάϊου


Golden League Κηφισιά Α'

22:00 Νικητής Α1 - Νικητής Α2


Golden League Κηφισιά Β'

23:00 Νικητής Α1 - Νικητής Α2


Silver League Κηφισιά Β'

21:00 Νικητής Β1 - Νικητής Β2


Bronze League Κηφισιά Β'

20:00 Νικητής Γ1 - Νικητής Γ2





FAIR PLAY CUP 6X6


Παρασκευή 13 Μάϊου

20:00 - 00:00 Τελική φάση ανάμεσα στις 8 ομάδες με τον τίτλο του "Fair Play" στο Athens League.


FINAL FOUR ATHENS 6X6


Σάββατο 14 Μάϊου

20:00 Α' Ημιτελικός Silver League

21:00 Α' Ημιτελικός Golden League

22:00 Β' Ημιτελικός Golden League

23:00 Β' Ημιτελικός Silver League


Κυριακή 15 Μάϊου

20:00 Τελικός Bronze League

21:00 Τελικός Silver League

22:00 Τελικός Golden League


Όλοι οι αγώνες του "Final Four" Athens League και Fair Play Cup Athens θα διεξαχθούν στο "SEF Soccer Club".


BIG FINAL 8X8


Τρίτη 17 Μάϊου

20:00 Τελικός Bronze League

21:00 Τελικός Silver League

22:00 Τελικός Golden League


Όλοι οι μεγάλοι τελικοί του Athens League 8X8 θα διεξαχθούν στον "Eleonas Football Club".