ATHENS LEAGUE: ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Η εβδομάδα που διανύουμε είναι εκείνη της 10ης και τελευταίας αγωνιστικής της φάσης των κατηγοριών (Golden, Silver & Bronze) στο Athens League, ωστόσο ως είθισται, η διοργανώτρια αρχή αφήνει μια εβδομάδα κενή που χρησιμεύει ως... σκούπα, κατά την οποία πραγματοποιούνται όλα τα εξ αναβολής παιχνίδια της Β' φάσης!



Έτσι λοιπόν, στο διάστημα 11-17 Απριλίου, κατά το οποίο θα πραγματοποιήσει τις προπονήσεις της η Εθνική Ελλάδος, στο Athens League θα πραγματοποιηθούν όλοι τα εξ αναβολής αγώνες.


Αναλυτικά το πρόγραμμα της εξ αναβολής αγωνιστικής:


ATHENS LEAGUE 6X6



BΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α')


ΔΕΥΤΕΡΑ 11/4

21:30 SHPARTALLIMI - MAGUFANA (GOLDEN LEAGUE)

22:30 FLAMINGOS FC - ΦΥΤΙΛΙΑ FC (GOLDEN LEAGUE)


ΤΡΙΤΗ 12/4

22:00 KOURAYO VALLECANO - ATTICA FC (SILVER LEAGUE)

23:00 OLD SCHOOL MILAN - VILLAGERS FC (SILVER LEAGUE)


ΜΕΓ. ΤΡΙΤΗ 19/4

21:00 KOURAYO VALLECANO - PEFKALONA (SILVER LEAGUE)

22:00 ATTICA FC - VILLAGERS FC (SILVER LEAGUE)



BΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΚΗΦΙΣΙΑ B')


ΠΕΜΠΤΗ 14/4

22:00 ΓΥΠΑΕΤΟΙ ΑΔΑΜΩΝ Β' - ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ (BRONZE LEAGUE)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/4

22:00 ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - RED DEMONS (SILVER LEAGUE)

23:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - COCA JUNIORS (GOLDEN LEAGUE)



ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΓΟΥΔΗ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 13/4

21:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - 68TH BOYS (GOLDEN LEAGUE) *

22:00 JOLI - LEGION FC (SILVER LEAGUE) *

23:00 ΤΣΑΜΠΙΚΟΙ FC - JACKALS II (SILVER LEAGUE)


* Τα παραπάνω παιχνίδια θα διεξαχθούν στο "Sef Soccer Club"


ΠΕΜΠΤΗ 14/4

21:00 ΦΟΡΤΩΤΕΣ - ΠΟΥΡΟΚΤΟΝΟΙ FC (GOLDEN LEAGUE)



ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)


ΔΕΥΤΕΡΑ 11/4

21:00 SAN ANTONIO - INTERNATIONAL EAGLES (GOLDEN LEAGUE)

22:00 ΡΟΥΜΠΙΝ ΤΑΡΖΑΝ - TIFOSI FC (SILVER LEAGUE)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/4

21:00 ΦΟΝΙΑΔΕΣ FC - LIONS FC (SILVER LEAGUE)

22:00 COCA JUNIORS B' - TEDDY BEERS (SILVER LEAGUE)






ATHENS LEAGUE 8X8


ΝΟΤΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΡΕΝΤΗ)


ΤΡΙΤΗ 12/4

21:00 DEJA VU - ΕΘΝΙΚΟΣ FC (SILVER LEAGUE)

21:00 TIFOSI FC - HACIENDA FC (SILVER LEAGUE)

22:00 ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ο.Π.Φ. (GOLDEN LEAGUE)

23:00 ΑΓΙΑ CΟΦΙΑ - FLAMINGOS FC (GOLDEN LEAGUE)


ΠΕΜΠΤΗ 14/4

21:30 SAINTS FC - ΠΑΡΑΛΥΤΟΙ FC (BRONZE LEAGUE)


Μ. ΤΡΙΤΗ 19/4

21:00 ΚΟΠΕΝΧΑΛΙ - HACIENDA FC (SILVER LEAGUE)